Przedsiębiorstwo Komunikacji Trolejbusowej Sp. z o.o. w Gdyni

Przedsiębiorstwo Komunikacji Trolejbusowej w Gdyni.

Oferuje:
Wynajem powierzchni reklamowej na trolejbusach PKT Gdynia eksploatowanych w gdyńskiej sieci komunikacyjnej na ulicach Gdyni i Sopotu.

Reklama na trolejbusach jest:

  • mobilna – widoczna na terenie Gdyni i Sopotu (jeden pojazd przejeżdża miesięcznie od 4000 do 7000 km)
  • konkurencyjna – w odróżnieniu od innych reklam daje codzienny, bezpośredni kontakt z około 75 tysiącami ludzi korzystającymi z komunikacji trolejbusowej i poruszającymi się w obrębie jej działania
  • skuteczna – większa skuteczność dotarcia do klienta poprzez możliwość wyrazistego wyeksponowania: logo firmy, produktu oraz danych kontaktowych
  • tania – każdego na nią stać

reklama00

Orientacyjne wymiary powierzchni reklamowych na trolejbusach:


Każdy klient zobowiązany jest do przygotowania kolorowej wizualizacji reklamy naniesionej na obrys trolejbusu. Ze względu na bardzo zróżnicowany park taborowy składający się z około 85 trolejbusów różnych marek, typów i podtypów klient zobowiązany jest do zwymiarowania trolejbusu we własnym zakresie. Poniższe schematy mają charakter jedynie poglądowy.

podklad01

Solaris Trollino 12

podklad02

MB O405N2E/MB O405N2I

Co należy zrobić, aby umieścić reklamę na trolejbusie?
Zapoznać się z ofertą reklamową Przedsiębiorstwa Komunikacji Trolejbusowej w Gdyni na stronie internetowej lub przez kontakt z osobą upoważnioną – adres poczty elektronicznej: danuta@pktgdynia.pl lub telefonicznie: 058-669-42-29, 663-339-233.
Przygotować wizualizację projektu na konkretny pojazd (różne pojazdy mają różne przestrzenie reklamowe!) i przekazać do PKT. Projekt powinien spełniać zasady umieszczania reklam na pojazdach w gdyńskiej sieci komunikacyjnej. Projekt musi uprzednio zostać zaakceptowany przez Zarząd Komunikacji Miejskiej w Gdyni.

Zasady umieszczania reklam na trolejbusach

Po akceptacji projektu następuje podpisanie umowy cywilno-prawnej na ekspozycję reklamy. Projekt umowy przygotowuje PKT Gdynia w oparciu o dokumenty rejestrowe dostarczone przed Reklamodawcę.
Na koniec pozostaje ustalenie terminu nałożenia reklamy na pojazd przez agencję reklamową obsługującą reklamodawcę.

Jak długo trwa czas załatwiania wszelkich formalności?
W przypadku braku problemów formalnych oraz z akceptacją projektu reklama może pojawić się na trolejbusie nawet w ciągu 1-2 tygodni od rozpoczęcia negocjacji. Przedsiębiorstwo Komunikacji Trolejbusowej w Gdyni cieszy się dużym zainteresowaniem wśród reklamodawców w związku z tym, w przypadku zainteresowania klienta szerszą akcją reklamową obejmującą większą liczbę pojazdów (powyżej 5) należy przyjąć znacznie dłuższy okres oczekiwania.

Czy można wybrać linię na której będzie jeździł pojazd z reklamą?
Niestety ze względów technicznych jest to niemożliwe. Reklamy przypisane są do wozów, a nie do linii. W gdyńskiej sieci komunikacyjnej nie przypisuje się konkretnych pojazdów do poszczególnych linii. Reklama będzie pojawiała się na terenie całej sieci trolejbusowej obejmującej Gdynię i Sopot.

Wszelkich informacji udziela:
Danuta Kantrzonka – PKT Gdynia
58-669-42-29, 663-339-233

 

Przedsiębiorstwo Komunikacji Trolejbusowej w Gdyni Sp. z o.o.we współpracy z Agencją reklamową „Handy Media PL Sp. z o.o.” oferuje:

Przestrzeń reklamową wewnątrz trolejbusów Przedsiębiorstwa Komunikacji Trolejbusowej w Gdyni, w postaci uchwytów dla pasażerów typu handy.

reklama04-a Bezpośredni kontakt:
Handy Media PL. Sp. z o.o.
Ul. Odolańska 6/8 m24
02-560 Warszawa
tel./fax 22 638 53 50

 

Przedsiębiorstwo Komunikacji Trolejbusowej w Gdyni Sp. z o.o.we współpracy z Agencją reklamową „ADMAR GALICJA” oferuje:

Przestrzeń reklamową wewnątrz trolejbusów Przedsiębiorstwa Komunikacji Trolejbusowej w Gdyni, w postaci ram aluminiowych.

reklama05 Bezpośredni kontakt:
Admar Galicja
81-368 Gdynia
ul. Pułaskiego 8
tel./fax 58 620 45 14, 58 627 23 97
e-mail: sekretariat@admargalicja.com.pl

Przedsiębiorstwo Komunikacji Trolejbusowej w Gdyni Sp. z o.o.
we współpracy z Agencją reklamową „METROMEDIA POLSKA sp. z o.o.” oferuje:

Przestrzeń reklamową wewnątrz trolejbusów Przedsiębiorstwa Komunikacji
Trolejbusowej w Gdyni oraz na terenie całego kraju, w postaci ram aluminiowych o wymiarze 900×300 mm.

reklama06 Bezpośredni kontakt:
METROMEDIA POLSKA sp. z o.o.
Al. Stanów Zjednoczonych 68
04-036 Warszawa
tel. 22 870 36 36
fax. 22 870 20 95
e-mail: info@metromedia.pl